"Зорьковский учебно-педагогический комплекс-средняя школа"

государственное учреждение образования

Расписание учебных занятий

 

Кл.

5

6

7

панядзелак

1

Беларуская літаратура

Сусветная гісторыя

Матэматыка

2

Матэматыка

Біялогія

Фізічн. культ. і здароўе

3

Фізічн. культ. і здароўе

Беларуская мова

Біялогія

4

Сусветная гісторыя

Матэматыка

Беларуская літаратура

5

Працоўнае навучанне

Беларуская літаратура

Сусветная гісторыя

6

 

Фізічн. культ. і здароўе

Інфарматыка

аўторак

1

Руская літаратура

Матэматыка

Працоўнае навучанне

2

Гадз. здароўя і спорту

Руская мова

Працоўнае навучанне

3

Сусветная гісторыя

Нямецкая мова

Руская мова

4

Нямецкая мова

Гадз. здароўя і спорту

Сусветная гісторыя

5

Матэматыка

Сусветная гісторыя

Матэматыка

6

 

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Геаграфія

серада

1

Матэматыка

Руская літаратура

Матэматыка

2

Беларуская мова

Беларуская мова

Нямецкая мова

3

Руская мова

Матэматыка

Беларуская мова

4

Нямецкая мова

Руская мова

Фізіка

5

Чалавек і свет

Беларуская літаратура

Руская літаратура

6

 

Гаграфія

Фізічн. культ. і здароўе

чацвер

1

Нямецкая мова

Матэматыка

Фізічн. культ. і здароўе

2

Руская мова

Нямецкая мова

Фізіка

3

Мастацтва

Фізічн. культ. і здароўе

Матэматыка

4

Беларуская мова

Інфарматыка

Біялогія

5

Матэматыка

Працоўнае навучанне

Хімія

6

Асновы бяспекі жыццядзейнасці

Працоўнае навучанне

Нямецкая мова

пятніца

1

Фізічн. культ. і здароўе

Руская літаратура

Нямецкая мова

2

Руская мова

Беларуская мова

Матэматыка

3

Матэматыка

Руская мова

Мастацтва

4

Беларуская мова

Нямецкая мова

Руская мова

5

Руская літаратура

Матэматыка

Беларуская мова

6

Беларуская літаратура

Мастацтва

Руская літаратура

 

Кл.

8

9

10

панядзелак

1

Інфарматыка

Геаграфія

Фізічн. культ. і здароўе

2

Геаграфія

Матэматыка

Дапрызыўная падрыхтоўка

3

Матэматыка

Сусветная гісторыя

Інфарматыка (I падг.,)

4

Хімія

Гадз. здароўя і спорту

Інфарматыка (II падг.,)

5

Фізічн. культ. і здароўе

Біялогія

Матэматыка

6

Беларуская літаратура

Працоўнае навучанне

Сусветная гісторыя

аўторак

1

Фізіка

Грамадазнаўства

Геаграфія

2

Хімія

Нямецкая мова

Матэматыка

3

Матэматыка

Хімія

Гадз. здароўя і спорту

4

Руская мова

Матэматыка

Хімія

5

Нямецкая мова

Руская мова

Фізіка

6

Сусветная гісторыя

Фізічн. культ. і здароўе

Руская літаратура

7

 

Англійская мова

 

серада

1

Нямецкая мова

Беларуская літаратура

Фізіка

2

Руская літаратура

Фізіка

Матэматыка

3

Фізічн. культ. і здароўе

Нямецкая мова

Беларуская мова

4

Беларуская мова

Матэматыка

Беларуская літаратура

5

Фізіка

Беларуская мова

Нямецкая мова

6

Матэматыка

Руская літаратура

Англійская мова

7

 

Англійская мова

 

чацвер

1

Біялогія

Руская літаратура

Сусветная гісторыя

2

Беларуская мова

Сусветная гісторыя

Бялогія

3

Руская мова

Інфарматыка

Грамадазнаўства

4

Гадз. здароўя і спорту

Руская мова

Нямецкая мова

5

Беларуская літаратура

Фізіка

Руская мова

6

Сусветная гісторыя

Біялогія

Фізічн. культ. і здароўе

7

 

 

Англійская мова

пятніца

1

Працоўнае навучанне

Беларуская мова

Матэматыка

2

Біялогія

Фізічн. культ. і здароўе

Нямецкая мова

3

Матэматыка

Хімія

Геаграфія

4

Працоўнае навучанне

Матэматыка

Біялогія

5

Нямецкая мова

Чарчэнне

Беларуская літаратура

6

Геаграфія

Нямецкая мова

Хімія

субота

3

 

Англійская мова

 

4

 

 

Англійская мова

Соседние подразделы:
Расписание звонков
Расписание факультативных занятий