"Зорьковский учебно-педагогический комплекс-средняя школа"

государственное учреждение образования

Шестой школьный день

План

ідэалагічнай і выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень

на I паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дата

Змест работы

Клас

Час прав.

Месца прав.

Адказныя

 

02.09

09

Дзень беларускай пісьменнасці

Завочнае падарожжа па гарадах, дзе праводзіліся дні беларускай пісьменнасці

“Праз смугу стагоддзяў дайшло да нас слова…”

 

1-3,

5-10

 

10.00

 

 

Актавая зала

 

Жыткевіч Г.А.

 

09.09

Дзень здароўя

Асенні агульнашкольны крос

Спартыўныя гульні

 

1-3,

5-10

 

10.00

 

Стадыён

 

Герасімёнак М.М.

 

Удзел у раённым піянерскім зборы

6-8

10.00

М.Горскі ВПК дзіцячы сад-сярэдняя школа

Жыткевіч Г.А.

 

16.09

 

Дзень беражлівых

Акцыя па зборы макулатуры і металалому

1-3,

5-10

10.00

10.00-14.00

В.Вецярэвічы-2-школа

Класныя кіраўнікі

 

23.09

Дзень бяспекі дарожнага руху

Віктарына Азбука дарог”

1-3,

5-10

10.00

Актавая зала

Гурыновіч В.Г.

Гурыновіч С.А.

Кансультацыі па прадметах

5-10

11.00

кабінеты

Настаўнікі-прадметнікі

 

30.09

.09

 

 

Дзень пажылых людзей

Круглы стол “О восеньскі ўзрост!”

 

5-10

 

10.00

 

Актавая зала

 

Жыткевіч Г.А.

Асіеўская Н.П

 

Акцыя “Парасонік дабра”

1-3

10.00

в.Вецярэ-вічы-2

Калатончык Т.С.

Сасноўская М.І.

07.10

Дзень настаўніка

Віншаванне ветэранаў педагагічнай працы

 

5-10

10.00

 

 

 

в.Вецярэ-вічы-2

Жыткевіч Г.А.

Вежнавец Н.І.

14.10

Дзень здароўя

Спаборніцтвы па валейболе паміж вучнямі і настаўнікамі

7-10

10.00

 

стадыён

Герасімёнак М.М.

 

Дзень маці. Флэшмоб “Дарагім матулям!”

 

1-

10.00

в.Вецярэ-вічы-2

Паплыка А.А.

21.10

День пажарнай бяспекі

Конкурс малюнкаў “Агонь – сябар, агонь – вораг!”

1-3, 6-7

10.00

 

Кабінет 3 класа

Калатончык Т.С.

Сасноўская М.І.

Кансультацыя па беларускай мове і літаратуры

8-10

11.00

Кабінет беларус-кай мовы

Жукавец С.Г.

28.10

Дзень прафарыентацыі

Вусны журнал “Свет прафесій”

5-10

10.00

Кабінет матэма-тыкі

Філіпенка В.Д.

Гульня –падарожжа па прафесіях

1-3

11.00

Кабінет 2 класа

Герасімёнак Т.У.

04.11

Дзень клапот

Акцыя “Ветэран жыве побач”

Наведванне ветэранаў. Дапамога па прыбіранні тэрыторыі

 

 

1-3,

5-10

10.00

в.Вецярэ-вічы-2

Жыткевіч Г.А.

Асіеўская Н.П.

11.11

Дзень здароўя

Адкрыты кубак школы па настольным тэнісе

5-10

10.00

Файе школы

Герасімёнак М.М.

 

 

Рухомыя гульні на свежым паветры

 

1-3

11.00

стадыён

Калатончык Т.С.

Сасноўская М.І.

18.11

Дзень сям’і

Сумеснае мерапрыемства з бацькамі вучняў

 Спартландыя «Сем  Я»

 

1-3,

5-10

10.00

Спартыў-ная зала

Герасімёнак М.М.

Класныя кіраўнікі

25.11

Дзень развітання з восенню

Свята “Да сустрэчы, восень!”

1-3,

5-10

10.00

Актавая зала

Сасноўская М.І.

Гурыновіч В. Г.

 

Кансультацыі па прадметах

5-10

11.00

Па кабінетах

Настаўнікі-прадметнікі

02.12

Дзень здаровага ладу жыцця

Акцыя да Сусветнага  дня барацьбы са СНІДам “Беражы жыццё”

Відэалекторый “Не паламі свой лёс”

5-10

10.00

Актавая зала

Асіеўская Н.П.

Філіпенка В.Д

09.12

Дзень здароўя

Вясёлыя старты

Спартландыя “Алімпійцы”

 

1-3

5-10

10.00

Спартыў-ная зала

 

Герасімёнак М.М.

Прававы турнір

5-10

11.00

Актавая зала

Герасімёнак Т.У.

16.12

Дзень фантазій

Майстэрня Дзеда Мароза

Выстава работ “Зімовыя фантазіі”

1-3,

5-10

10.00

Па класах

Класныя кіраўнікі

23.12

Акцыя “Цуды на Каляды”

Віншаванне са святамі, збор падарункаў

1-3,

5-10

10.00

в.Вецярэ-вічы-2-школа

Паплыка А.А.

Жыткевіч Г.А.

30.12

Дзень чараўніцтва

Навагодняя казка для малодшых школьнікаў

1-3, 5

10.00

Актавая зала

Калатончык Т.С.

Сасноўская М.І.

Навагодні серпанцін

6-10

15.00

Актавая зала

Паплыка А.А.

Жыткевіч Г.А.

                                                     

Соседние подразделы:
График предметных конкурсов на 2017/2018 учебный год
Профориентация