Государственное учреждение образования

"Зорьковский учебно-педагогический комплекс детский сад-средняя школа"

Шестой школьный день

План

ідэалагічнай і выхаваўчай работы ў шосты школьны дзень

дзяржаўнай установы адукацыі

“Зоркаўскі вучэбна-педагагічны комплекс

дзіцячы сад–сярэдняя школа”

на II паўгоддзе 2017/2018 навучальнага года

Дата

Змест работы

Клас

Час прав.

Месца прав.

Адказныя

 

13.01

09

Дзень здароўя

Лыжныя гонкі “Вясёлая лыжня”

2-3,

5-10

10.00

 

Стадыён

Герасімёнак М.М.

 

20.01

09

Дзень прыроды

 Віктарына “Запаведнікі”

1-3

 

 

10.00

10.00

Кабінет 1 класа

Бутаўтас С.П.

Кансультацыі па прадметах

5-10

11.00

Кабінеты

Настаўнікі-прадметнікі

 

27.01

 

Дзень прапаганды

Круглы стол “Самая вялікая каштоўнасць”

5-10

10.00

Актавая зала

Герасімёнак Т.У.

 

03.02

Вечар сустрэч з выпускнікамі

 

 

5-10

17.00

Актавая зала

Паплыка А.А.

Жыткевіч Г.А.

 

10.02

.09

Дзень здароўя

Спартландыя “Вясёлыя старты”

 

2-10

10.00

Спартыў-ная зала

Герасімёнак М.М.

Інтэлектуальная гульня-конкурс “Разумнікі і разумніцы”

1-3

11.00

Кабінет 3 класа

Сасноўская М.І.

17.02

Дзень роднага краю

Гульня-падарожжа “Гарады Беларусі”

5-10

10.00

 

 

Кабінет гісторыі

Гурыновіч С.А.

Кансультацыі па прадметах

5-10

11.00

Кабінеты

Настаўнікі-прадметнікі

24.02

Дзень прафарыентацыі

Круглы стол

“Усе прафесіі важныя, усе прафесіі патрэбныя”

5-10

10.00

Кабінет інфарма-тыкі

Гурыновіч В.Г.

Пазнавальная гульнёвая праграма “Сустрэча мінулага і сучаснага”

5-10

11.00

Кабінет матэматы-кі

Філіпенка В.Дз.

03.03

Дзень прыгажосці

Конкурсная праграма “А-ну, дзяўчынкі!”

1-3, 6-7

8-10

10.00

11.00

Актавая зала

Гурыновіч В.Г.

Жыткевіч Г.А..

10.03

Дзень здароўя

Спаборніцтвы па валейболе

5-10

10.00

Спартыў-ная зала

Герасімёнак М.М.

Спартыўныя спаборніцтвы “Вясёлыя старты”

1-3

11.00

Кабінет 2 класа

Бутаўтас С.П.

17.03

Дзень патрыёта

Турнір “Я-грамадзянін Рэспублікі Беларусь”

5-10

10.00

Кабінет 10 класа

. Герасімёнак Т.У.

24.03

Дзень птушак

Інтэлектуальная гульня “Поле цудаў”

5-10

10.00

Кабінет біялогіі

Вежнавец Н.І.

31.03

Дзень гумару

Жартоўная віктарына “Дзень смеху”

5-10

10.00

Кабінет матэматы-кі

Філіпенка В.Дз.

07.04

Інтэлектуальная гульня “Пасяджэнне клуба “Вясёлы папугай””

5-10

10.00

Кабінет гісторыі

Гурыновіч С.А.

14.04

Дзень здароўя

Спартыўныя спаборніцтвы па валейболе

5-10

10.00

Спартыў-ная зала

Герасімёнак М.М.

Кансультацыі па прадметах

5-10

11.00

Па кабінетах

Настаўнікі-прадметнікі

21.04

Дзень казак

Конкурсная праграма “Падарожжа па казках”

1-3

10.00

Кабінет 3 класа

Сасноўская М.І.

28.04

Дзень прафарыентацыі

Заняткі “Дарогі, якія мы выбіраем”

7-10

10.00

Кабінет 10 класа

 

Герасімёнак Т.У.

05.05

Дзень памяці

Вусны журнал “Дарогамі вайны”

5-10

10.00

Кабінет біялогіі

Вежнавец Н.І.

Акцыя “Ветэран жыве побач”

 

11.00

в.Вецярэ-вічы

Асіеўская Н.П.

12.05

День здароўя

Агульнашкольны крос

1-3,

5-10

10.00

Стадыён

Герасімёнак М.М.

Акцыя “Квітней, Беларусь!”

5-10

11.00

Тэрыто-рыя школы

Жыткевіч Г.А.

19.05

Дзень сям’і

Конкурсная праграма “Мая сям’я”

5-10

10.00

Актавая зала

Герасімёнак Т.У.

26.05

Спартыўная гульня “Зарніца”

1-3,

5-10

10.00

Стадыён

Герасімёнак М.М.

Класныя кіраўнікі

Соседние подразделы:
График предметных конкурсов на 2017/2018 учебный год
Профориентация
Электробезопасность